Bezpečnostné etikety (nálepky)

Bezpečnostné etikety ( nálepky, štítky, samolepky ) sú veľmi jednoduchý spôsob, ako ochrániť Vašu zásielku pred neoprávnenou manipuláciou.

Nálepka sa nalepí cez uzatvorený spoj balíka, listu či zásielky.

Pri pokuse o odlepenie ostane na balíku zreteľná stopa, ktorá ukazuje, že s balíkom niekto skúšal neoprávnene manipulovať.

Etiketa sa nedá nalepiť späť. Jednoducho nedrží.

Jedná sa o samolepiace štítky s výbornými lepivými vlastnosťami. Na povrchu majú označenie, že sa jedná o bezpečnostnú pásku ( security tape ). Pri neoprávnenej manipulácii sa objaví skrytý text, ktorý upozorňuje na neoprávnenú manipuláciu.

Pre príjemcu slúži takto 'poznačená' zásielka ako dôkaz a zároveň výstraha, aby skontroloval obsah zásieky, prípadne odmietol jej prevzatie z dôvodu porušenia ochrany.

Prepravcovia môžu použitím týchto etikiet zvýšiť dôveryhodnosť pre svojich zákazníkov obzvlášť pri zásielkách s vyššou hodnotou.

Pošta aj poisťovne akceptujú obidva typy etikiet ako bezpečnostné, t.j. ako indikáciu, že so zásielkou niekto neporávnene manipuloval.

Aké typy ponúkame

Bezpečnostné štítky sa vyrábajú v dvoch farbách - v červenej a modrej.

Červené sú okrúhle priemeru 4cm. Svojou farbou výrazne vystríhajú pred pokusmi o neoprávnenú malipuláciu.

Modré sú obdĺžnikového tvaru ( 29x58mm ). Sú menej nápadné avšak rovnako účinné.

bezpečnostné nálepky

6 položiek

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Viac obrázkov

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie